loading icon

  آی دی پشتیبانی تلگرام ایده پرداز : ideapardaz_NET

گروه نرم افزاری ایده پرداز از بهار 1394 شروع به کار کرده و درحال توسعه می باشد. این گروه نرم افزاری جزو گروه های ناسودبر بوده و فقط توسط اعضا گروه و کاربران حمایت می شود. هدف از تشکیل این گروه , پیاده سازی ایده های نوین  در قالب نرم افزارهایی با معیار های به روز , ساخت پروژه های برنامه نویسی آموزشی , ساخت نرم افزارهای اختصاصی و درخواستی کاربران و نشر مقالات در حوزه طراحی و گرافیک و برنامه نویسی کامپیوتر می باشد.

اولین نرم افزار رسمی این گروه , نرم افزار تجلی نور می باشد که هدف از طراحی و ساخت آن ,  نرم افزار چند رسانه نوین دینی است که با سبک خاص و همه پسند خود کاربران را در راه یادگیری و ترویج آموزه های دینی , هر چه مشتاق تر از قبل ,  خواهد کرد. این نرم افزار جهت استفاده از سیستم عامل ویندوز طراحی شده است و کار با آن بسیار راحت می باشد.


شایان ذکر است که گروه نرم افزاری ایده پرداز آماده همکاری با برنامه نویسان عزیز کشور بوده و در صورت همکاری طبق قوانین و ضوابط , مشتاقانه این عزیزان را در راستای تولید نرم افزار های نوین خود شریک می داند. لازم به ذکر است که نام کامل برنامه نویسان هر اثر در بخش “درباره ما” ذکر خواهد شد.یکی از نوآوری های گروه نرم افزاری ایده پرداز , ساخت خطایاب ها و بروزرسان های  بومی و اختصاصی هوشمند می باشد که کم تر تولید کننده نرم افزار در کشور آن را دارا می باشد.

جدید! ایده پرداز  توسعه و راه اندازی دپارتمان تخصصی  مترجمی و ادبیات انگلیسی را به پایان رساند. این دپارتمان مجازی- آنلاین با نام “Golden English” از مرداد 1395 شروع به کار کرده است. نویسندگان و اعضا این دپارتمان , اساتید دانشجو رشته تحصیلی زبان انگلیسی – گرایش مترجمی و ادبیات – می باشند. نشر رایگان دانش آموختگان زبان انگلیسی در این وب سایت رایگان همراه ذکر نام کامل نویسنده می باشد اطلاعات بیشتر در WWW.GOLDENENGLISH.IR

کیوان حسنی

طراح و موسس : کیوان حسنی

[طراح , برنامه نویس , آهنگساز ، نویسنده ، محقق ، مترجم ، مدرس زبان انگلیسی پیشرفته و آیلتس]

[نشان گروه نرم افزاری ایده پرداز]

لوگو ایده پرداز

لوگو ایده پرداز